Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Up
hu: Fel

en: Down
hu: Le

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás

en: Direction
hu: Irány
