Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: About
id: Tentang

en: Direction
id: Arah
