Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Up
ja: 上へ

en: Down
ja: 下へ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Direction
ja: 方向
