Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
