Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Up
ku: سەرەوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
