Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Up
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा
