Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Up
nl: Omhoog

en: Down
nl: Omlaag

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: About
nl: Over

en: Direction
nl: Richting
