Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Up
oc: Naut

en: Down
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Direction
oc: Direccion
