Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Up
pl: W górę

en: Down
pl: W dół

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie

en: Direction
pl: Kierunek
