Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre

en: Direction
ro: Direcție
