Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o

en: Direction
sk: Smer
