Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Up
ta: மேல்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை
