Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Up
tr: Yukarı

en: Down
tr: Aşağı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında

en: Direction
tr: Yön
