Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Up
uk: Вгору

en: Down
uk: Вниз

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Direction
uk: Напрям
