Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Up
vi: Lên

en: Down
vi: Xuống

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Direction
vi: Hướng
