Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Up
it: Su

en: Down
it: Giù

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni

en: Direction
it: Direzione
