Marquee Scroll (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Direction
sv: Riktning
