Marvelous (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
