Marvelous (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Heading
id: Judul

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Community
id: Komunitas

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Services
id: Layanan

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama
