Marvelous (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Heading
sv: Rubrik

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: Footer fourth
sv: Fjärde sidfot

en: Show/Hide
sv: Visa/Dölj
