Marvelous (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Header
et: Päis

en: Heading
et: Pealkiri

en: Background color
et: Taustavärv

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
