Marvelous (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
