Marvelous (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Heading
he: כותרת

en: Background color
he: צבע רקע

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
