Marvelous (1.0.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
