Marvelous (1.0.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Background color
ast: Color de fondu
