Marvelous (1.0.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Heading
be: Загаловак

en: Background color
be: Колер фона

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
