Marvelous (1.0.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
