Marvelous (1.0.2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
