Marvelous (1.0.2) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Heading
ca: Capçalera

en: Up
ca: Amunt

en: Background color
ca: Color de fons

en: Community
ca: Comunitat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
