Marvelous (1.0.2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Page
da: Side

en: Header
da: Overskrift

en: Heading
da: Overskrift

en: Up
da: Op

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Last page
da: Sidste side

en: Book traversal links for
da: Bognavigations-links for

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
