Marvelous (1.0.2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Up
el: Επάνω

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
