Marvelous (1.0.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
