Marvelous (1.0.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Up
eu: Gora

en: Community
eu: Komunitatea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
