Marvelous (1.0.2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Up
fi: Ylös

en: Background color
fi: Taustaväri

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Services
fi: Palvelut

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
