Marvelous (1.0.2) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Up
gl: Arriba

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Slider
gl: Deslizador

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
