Marvelous (1.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Up
gu: ઉપર

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ
