Marvelous (1.0.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Up
hr: Gore

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
