Marvelous (1.0.2) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: Heading
hu: Címsor

en: Up
hu: Fel

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Community
hu: Közösség

en: Slider
hu: Csúszka

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Header Background Color
hu: Fejléc háttérszíne

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
