Marvelous (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Up
hy: Վերև

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
