Marvelous (1.0.2) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Page
ja: ページ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Heading
ja: 見出し1

en: Up
ja: 上へ

en: Background color
ja: 背景色

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
