Marvelous (1.0.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Heading
jv: Irahan

en: Up
jv: Munggah

en: Background color
jv: Warna Background

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
