Marvelous (1.0.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
