Marvelous (1.0.2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Heading
km: ក្បាល

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
