Marvelous (1.0.2) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ
