Marvelous (1.0.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا
