Marvelous (1.0.2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Up
lv: Augoša

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
