Marvelous (1.0.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө
