Marvelous (1.0.2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
