Marvelous (1.0.2) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder
