Marvelous (1.0.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
